Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data/6/a/6a15cfc4-a925-48fe-bd6f-61148477affe/zelenydvor.com/web/wp-content/themes/pixelshop_child/content/blog/single.php on line 5
Späť

Za pár minút kamkoľvek: zo Zeleného dvora realita

Ranná kávička u Turka, obed v Indii a večera v Taliansku? Zo Zeleného dvora to budete mať kamkoľvek doslova na skok. Na skok k všetkým službám, obchodom, spojom, úradom či nemocnici. Ak ste mestský človek, ktorý hľadá mestské bývanie, Zelený dvor je pre vás ako stvorený. Chcete vedieť, prečo?

 

Pražské výhľady v Bratislave

Vďaka hliníkovým oknám s izolačným trojsklom od stropov až po podlahu budete mať z obývačky, kuchyne či spálne neskonale krásne výhľady. Na Staré Mesto, bratislavský downtown, hrad aj Slavín. Kávičku na terase si budete vychutnávať spolu s pohľadom na vežičky a s vedomím, že to, čo vidíte, sa už meniť nebude. Pretože všetko vysoké naokolo je dostavané a nemenné.

Vnútroblok ukrytý v centre

Zelený dvor rastie medzi Obchodnou a Heydukovou ulicou. Obklopujú ho múry okolitých budov obrastené brečtanom a viničom, ktoré dokonale pohlcujú ruch okolia. A preto aj keď budete bývať v priamom centre mesta, zvoniace električky či hluk najrušnejšej ulice ani nezačujete. Skúste si to počas obhliadky uvedomiť a budete ohromený… tichom.

Mestský človek s mestským súkromím

A zároveň si počas obhliadky vychutnajte blízkosť všetkého. Centrum mesta a napríklad také Kamenné námestie budete mať na vzdialenosť 300 metrov. Filharmóniu na pol hodinky krásnej prechádzky centrom a Euroveu v podstate tiež. Všetko je zo skrytého vnútrobloku Zeleného dvora blízko a na pár krokov.

Na skok do MHD

A ak budete potrebovať niekam ísť električkou, zastávka je len pár metrov od brány. Prepája ju významný dopravný uzol trolejbusu či eliny číslo 1 a 9. Tie umožňujú prestúpiť na ďalšie spoje, kamkoľvek budete potrebovať.

Obchodná je Obchodná

Nájdete na nej najdôležitejšie obchody, služby či podniky. Mestský život na nej žije vo dne aj v noci. Sú na nej podniky či predajne, v ktorých aj na Štedrý deň zoženiete darček pre sesternicu z tretieho kolena či jedlo o tretej ráno.

Moderné dispozície

Mestské bývanie je navyše v Zelenom dvore podčiarknuté modernými dispozičnými riešeniami. Tie sľubujú vzdušné veľké priestory vďaka kuchyni, ktorá je s spojená s obývačkou. Zároveň sú všetky byty navrhnuté zrkadlovo, aby ste na spoločnej stene so susedom mali rovnakú miestnosť bytu. Teda spálňu alebo kuchyňu. To zaručuje, že keď budete spať, nebude vás rušiť prípadný hluk z kuchyne suseda. Skúste si to v našich pôdorysoch všimnúť…

Chcete žiť v mestskom byte na skok kamkoľvek?
Vyberte si svoj nový domov v Zelenom dvore
Ďalšie novinky

Máte na nás ďalšie otázky? Nechajte nám kontakt a zodpovieme vám ich.