Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /data/6/a/6a15cfc4-a925-48fe-bd6f-61148477affe/zelenydvor.com/web/wp-content/themes/pixelshop_child/content/blog/single.php on line 5
Späť

Parkovanie v Zelenom dvore: bez problémov aj pre 2 autá

V centre mesta je vždy problém s parkovaním. No v centre Zeleného dvora nie. Pri navrhovaní našej novostavby sme vedeli, že dve autá pre jeden byt sú už v dnešnej dobe štandardom. Štandardom, ktorý musíme k bytom ponúkať automaticky. A tak sme na to pri architektúre projektu mysleli. Chcete vedieť, ako?

Prvotriedne parkovacie systémy

Už ste počuli o mechanických parkovacích systémoch s nesklopnými plošinami? Ponúkajú takzvané výťahové riešenie parkovania pre viac áut. Konkrétne, pre dve autá pod sebou. Systém je poháňaný hydraulikou a zaručuje spoľahlivosť a efektivitu. Vďaka nemu využijete jedno parkovacie miesto hneď dvakrát.

Chcete vedieť, ako to funguje? Zdvihnete si plošinu a zaparkujete prvé auto. Potom si plošinu znížite a nad prvé auto zaparkujete druhé. Rýchle, jednoduché a ľahké.

 

Takéto plošiny budú v garáži Zeleného dvora.

Jedno auto k bytu?

Podzemná garáž má okrem mechanických plošín pre dve autá aj klasické parkovacie miesta pre jedno auto. Preto, ak ani v budúcnosti neplánujete vlastniť dve autá, bez problémov si k bytu môžete vybrať aj samostatné miesto bez plošiny.

Zaparkujete aj vo dvore?

Bez problémov. Máme alternatívu aj pre tých, ktorí sa neradi pohybujú v podzemných garážach alebo majú pohon na LPG. Niekoľko voľných miest na parkovanie bude aj vonku v areáli Zeleného dvora. Je len na vás, ktorá z možností vám vyhovuje najviac.

 

Takto budú vyzerať parkovacie miesta vo dvore.

Nezabudli sme ani na bicykle

V podzemnej garáži sme vyčlenili priestor aj na parkovanie bicyklov. Ak teda medzi vaše dopravné prostriedky patrí aj tento druh dopravy s nižším počtom koní, bez problémov ho u nás ustajníte.

Ako získate parkovacie miesto v Zelenom dvore?

Môžete si ho k bytu dokúpiť alebo prenajať. Opýtajte sa nás na to počas obhliadky a radi vám vysvetlíme všetky dostupné alternatívy na mieru. Takáto flexibilita vám umožňuje vybrať si spôsob užívania parkovacieho miesta na mieru vašim požiadavkám, vďaka čomu vyhovieme každému záujemcovi do bodky.

Samozrejme, ako vlastníci bytu dostanete automatické povolenie na vstup autom do pešej zóny. A ak máte elektromobil, bez problémov si ho vo svojom novom domove nabijete.

Chcete bývať v centre mesta s bezproblémovým parkovaním?
Vyberte si svoj nový domov v Zelenom dvore
Ďalšie novinky

Máte na nás ďalšie otázky? Nechajte nám kontakt a zodpovieme vám ich.