Zelené bývanie v srdci
Bratislavy bude realitou

Doba čítania 1 min.

Predstavte si, že sa ráno zobudíte, otvoríte okno a oči sa vám oprú o zeleň. Počujete štebot vtákov a na obločnici vám pristane motýľ. Nie, nie ste na kysuckých lazoch či pri štiavnických tajchoch. Ste v susedstve Obchodnej ulice v Bratislave a bývate v Zelenom dvore.

Nepredstaviteľné? Dnes možno áno, no v blízkej budúcnosti už nie. Ak hľadáte byt v Starom Meste, začnite sa zaujímať o bytový dom Zelený dvor. Bytový dom, o ktorom je reč, má byť situovaný v dvornom priestore medzi ulicami Obchodná a Heydukova. Bratislavčanom je známa obrovskou zelenou stenou, nielenže chceme zeleň v tomto priestore ponechať, ale mienime ju povýšiť na benefit, ktorému preto dávame aj už spomínané príznačné meno – Zelený dvor.

Pozrime sa na neho bližšie. Tichý dvor, novostavba so šiestimi nadzemnými podlažiami, komplexná ponuka bytov s optimálnymi dispozíciami, logikou, štýlom, ale aj inovatívnymi technológiami pre maximálne pohodlie bývania. Bytový dom nebude vidieť zo žiadneho uličného priestoru a svojim obyvateľom okrem okolitej zelene otvorí aj výhľad na zelené plochy v okolí synagógy na Heydukovej ulici.

V bytovom dome ponúkneme veľkosť bytov odrážajúcu súčasný dopyt. Budú v ňom 1-izbové, 2-izbové, 3-izbové i 4-izbové byty vyššieho štandardu, ktorý zahŕňa aj stropné kúrenie a chladenie, rekuperáciu a vegetačné bezúdržbové strechy. Teda pohodlie a servis, ktoré nie je v ponuke bývania v hlavnom meste bežné. Napriek blízkosti centra sa v našom projekte ráta aj s miestom na parkovanie, ktoré bude v podzemnom podlaží a na exteriérových parkovacích plochách.

Ak si k tomu prirátame, že poloha v centre Bratislavy prinesie obyvateľom Zeleného dvora aj kompletnú občiansku vybavenosť – školy, škôlky, obchodné centrá v pešej dostupnosti, reštaurácie, kaviarne, blízke kultúrne zariadenia, možnosť byť súčasťou zrýchleného tepu historického centra iba na skok od domu, máte viac dôvodov na úvahu žiť v Zelenom dvore. A to treba ešte podčiarknuť dobré dopravené napojenie na hromadnú dopravu a hlavné cestné ťahy. To všetko spolu má dosť plusov na to, aby ste o bývaní uprostred zelene, a predsa v srdci Bratislavy, začali nielen snívať, ale vážne sa o neho aj zaujímať.

nadštandardné pohodlie

Váš nový domov

počet izieb /
1
4
cena do /
250 000 €
1 100 000 €